Ranglijst TDWW

NummerNaamUitvallersOude PuntenNieuwe PuntenBonus PuntenTotaal Punten
1Elma Sijm035228200580
2Amber Stavenuiter144415120579
3Nico Schaper236311200574
4Huub Kraakman138716170573
5Indy Stap239715155567
6Petra Laan-Neefjes138915160564
7Jan Hooiveld234034190564
8Lars van Diepen037311170554
9Jan Braas039333120546
10Danique Schaper23699165543
11Arnoud Rijpkema235013170533
12Jeroen van Ammers13766150532
13Marco Doodeman23756150531
14Erik v/d Steen23246200530
15Peter Ravenek034524160529
16Edwin Reijn034619160525
17Kelly Schipper03376180523
18Melanie Deken233014175519
19Ruud van Kampen132920170519
20Ted Oud132731160518
21Patrick Zweet13557155517
22Gijs van Kampen13096200515
23Dennis Oostrom13215185511
24Luuk de Boer232921160510
25Joost Kruiver33526150508
26Timo Beemster033117160508
27Rob Sinnige229213200505
28Mira van Kuppeveld23486150504
29Maarten v/d Oudenrijn233618150504
30Boy Fischer13416155502
31Jens v/d Berg032615160501
32Johan Mol030520175500
33Vera van Kampen027920200499
34Anja v/d Oudenrijn13566135497
35Dave Andrews23198170497
36Mark Neefjes132620150496
37Lisanne Doodeman127120205496
38Piet Schaper03186170494
39Gerald Koeman233115145491
40Perry Bot02956190491
41Gerrie Evers028920180489
42Sven van Diepen128121185487
43Maurice Breg23106170486
44Coby Fransen23116165482
45Patrick de Boer330715160482
46Pieter Koenis029720165482
47Casper Stam02916185482
48Dirk van Kampen Pzn029920160479
49Dorus Laan03126160478
50Pierre Koopman13099160478
51Paul Beerepoot22976175478
52Antoinette Bot026319195477
53Bart Schaper13106160476
54Jan de Boer jr028917170476
55Luna Stap03096160475
56Giel Neefjes029718160475
57Jeroen Braas232320130473
58Weijert Beemster02966170472
59Joris de Boer13056160471
60Lucas Braas03446120470
61Harm Oud133020120470
62Stef Laan026218190470
63Patrick van Diepen13190150469
64Anne Schipper130220145467
65Kay Ruiter13006160466
66Chris Deken02996160465
67Piet Wesseling130014150464
68Arjan Sjoerds02986160464
69Pien Kraakman030320140463
70Dieuwke Feenstra02476210463
71Johan Krüger124720195462
72Hans Stap030419135458
73Carlo Stap13026150458
74Suzan van Diepen329434130458
75Monique Degeling-Jonker128820150458
76Rutger Zwaan228018160458
77Ida van Diepen13166135457
78Peter Neefjes23016150457
79Janco Beerepoot12916160457
80Linda Bakker23006150456
81Lia Reijn028411160455
82Chantal Wijnker028114160455
83Harry Kors028816150454
84Jan de Lange223633185454
85Marcel Reijn028419150453
86Niels Reijn02946150450
87Michel Koppes22796165450
88Chris Kors22396205450
89Ton Schaper127920150449
90Lisa Blokker12826160448
91Huub de Vries131116120447
92Theo Klaver028913145447
93Marinella van Diepen128527135447
94Martijn v/d Berg127620150446
95Meindert Rijpkema126120165446
96John de Vries227020155445
97Sanne Beemster22346205445
98Marijn Bennis1348690444
99Cees de Boer02936145444
100Koen van Puffelen027311160444
101Tom Schipper12926145443
102Aad van Diepen124340160443
103Jordy Leeuw02800160440
104Hennie Schaper02940145439
105Saskia Jackson12786155439
106Wietse de Vries23153390438
107Mark Rijpkema12966135437
108Anja Broers12956135436
109Marga Krüger122917190436
110Bertie Schaper224431160435
111Carla Slagter031514105434
112Laura de Boer13352870433
113Heleen Korver02766150432
114Nordin Dekker02806145431
115Lotte van Diepen225837135430
116Berta Bakker125217160429
117Gerda Nobel030414110428
118Thijs Wijnker02626160428
119Koen Hand220725195427
120Annie Degeling1325695426
121Dick Broers32506170426
122Jan Leeuw023224170426
123Manon Wagemaker12996120425
124Alex Deken23136105424
125Joeri Ruiter025722145424
126Eduard Beerepoot12290195424
127Wietse van Diepen029320110423
128Femke Korver028825110423
129Guus de Jong126027135422
130Jos Koppes13029110421
131Kees Deken12947120421
132Peter Kraakman128620115421
133Mariet Oud02629150421
134Jeroen van Diepen124511165421
135Joris de Vries224416160420
136Wil Patrouilje12536160419
137Josien Schaper125414150418
138Kees Broers13016110417
139Jennifer de Vries119814205417
140Afra Groot025614145415
141Ivo Breg326220130412
142Stefan Mak02616145412
143Martin Korbijn22598145412
144Dirk Oud224423145412
145Marco de Vries12456160411
146Ma Boelis12846120410
147Anita Koorn126520125410
148Gerard Stam02436160409
149Lex de Boer2322680408
150Niels Breg026230115407
151Dick Oud222631150407
152Barry Koopman02096190405
153Nozem Dekker12617135403
154Koos Schipper02766120402
155Atie Pastoors02466150402
156Mateusz Rekas02906105401
157Nick Andrews32406155401
158Kim Blokker32846110400
159Leo v/d Zwaard12746120400
160Bart Leeflang223020150400
161Sipke de Vries222820150398
162Daniëlle Deken22076185398
163Gerard Kruiver12871495396
164Marc Andrews019620180396
165Vera Braas12991480393
166Erik Schouten017934180393
167Cas Broers12166170392
168Rens Sijm223224135391
169Rob Leeuw222614150390
170Nico Oud12636120389
171Edwin Korver22276155388
172Paul Deken321924145388
173Piet van Diepen123710140387
174Yvonne Blokker125115120386
175Jan van Kampen02196160385
176Willem van Kampen119817170385
177Anouk Groot125227105384
178Bart de Vries22167160383
179Djaëlla Hooiveld12106160376
180Pieter Koopman119620160376
181Dieter Kors021415145374
182Paul Oud12582590373
183Frank Sijm118414175373
184Arie Oud32366130372
185Rob de Decker018220170372
186Evert Korse117914175368
187Jos Fischer22220145367
188Raoul Stap22156145366
189Petra Rijpkema12350130365
190Richard Schouten32420120362
191Jeannette Ravenstijn0275680361
192Patric de Vries11900170360
193John Blokker223314110357
194Mandy Wagemaker22396110355
195Carina Kors1259095354
196Paul Wesseling121925110354
197Joris Ravenstijn11736175354
198Bryan Paartman22116135352
199Bas Dekker1270675351
200Kees Heilig116610175351
201Arjan Schouten11490200349
202Rob Paartman11918145344
203Erik van Diepen11980145343
204Marian van Diepen12601465339
205Mirte Sijm21770160337
206Michael Rijpkema32156115336
207Piet Sijm01487180335
208Sanne Braas21740160334
209Tanja Doodeman22176110333
210Marjan Dekker118315135333
211Clementien Brandsen113214185331
212Dick Wijnker02046120330
213Jelle Rijpkema118925115329
214Nico Ravenstijn12372170328
215Trudy Schaper11760150326
216Peter Blokker01656155326
217Michiel Pijl21640160324
218Mariëtte van Diepen015326145324
219Petra Oud12076110323
220Tony Haring0286630322
221Ton de Haan316714135316
222Ed v/d Steen219213110315
223Ina Hollander2217690313
224Mels van Ammers02841215311
225Mirjam v/d Berg22000110310
226Aukje v/d Steen017425105304
227Ruud Braas216914120303
228Tineke Salomons12071480301
229Hetty 't Mannetje21851495294
230Simon Korse31590135294
231Michel Krüger1229655290
232Leo Fransen212113150284
233Ronald de Vos11640115279
234Ruud v/d Berg01580120278
235Mariëth Groot114815115278
236Karin van Kampen11632180264
237Jos Dekker112027115262
238Mieke van Engen212314115252
239Gerben Stortenbeker11272495246
240Ton Dekker3192200212
241Eke Zijlstra1760130206

Op kleinere schermen van bijvoorbeeld tablet of telefoon kan de tabel naar links en rechts geschoven worden.