Ranglijst TDWW

NummerNaamUitvallersOude PuntenNieuwe PuntenBonus PuntenTotaal Punten
1Kelly Bot033625165526
2Niels Breg133517165517
3Anne Aker126227225514
4Kees Heilig032310170503
5Ivo Breg033828135501
6Kim Blokker13048185497
7Piet Schaper130530155490
8Jelle Rijpkema-WIT132145115481
9Patric de Vries031719145481
10Pieter Koopman131140130481
11Jan Hooiveld331132135478
12Weijert Beemster03392395457
13Maarten v/d Oudenrijn03453180456
14Michael Rijpkema03881650454
15Nico Ravestijn13642655445
16Aad van Diepen226118165444
17Paul Beerepoot122723185435
18Marinella van Diepen03124180433
19Daniëlle Deken028723120430
20Cor Breg129130105426
21Lotte van Diepen027732115424
22Peter Ravenek228615120421
23Willem van Kampen029718105420
24Ruud van Kampen128420115419
25Marco Doodeman021633170419
26Pierre Koopman028913115417
27Harry Kors227210135417
28Arnoud Rijpkema126630115411
29Nico Schaper32730135408
30Pieter v/d Gulik02872395405
31Perry Bot22992380402
32Koos Schipper12911595401
33Bram de Boer024728125400
34Bart Leeflang219629175400
35Dirk van Kampen Pzn027018110398
36Barry Koopman13462325394
37Eduard Beerepoot12752395393
38Rob de Heus023932120391
39Huub de Vries-WIT222118150389
40Jan de Boer jr02991375387
41Rutger Zwaan026319105387
42Edwin Korver12633490387
43Patrick de Boer123225130387
44Wietse van Diepen12207160387
45Anita Koorn02742290386
46Theo Klaver03061465385
47Suzan van Diepen02652395383
48Ivo de Heus123513135383
49Harm Oud121433135382
50Ingrid de Jong22991765381
51Marcel Reijn12931375381
52Dieuwke Feenstra125823100381
53Afra Groot1332840380
54Manon Wagemaker1285095380
55Arie Oud12732780380
56Cees de Boer22523295379
57Lisa Blokker-WIT124612120378
58Koen Hand22622095377
59Dennis Oostrom222719130376
60Petra Laan-Neefjes02672880375
61Femke Korver32851375373
62Piet van Diepen32608105373
63Petra Oud123622115373
64Roel Braas12661095371
65Karin van Kampen02542195370
66Ton Dekker020827135370
67Pieter Koenis23112335369
68Saskia Jackson1303065368
69Nathalie de Vries12354390368
70Jeroen van Diepen22624065367
71Mark Neefjes0322440366
72Evert Korse22265135366
73Carlo Stap123315115363
74Dick de Jong02951055360
75Lia Reijn02452095360
76Bart Schaper13202315358
77Peter Kraakman02942440358
78Maurice Breg02912740358
79Gerald Koeman22651380358
80Loes Boekweit12412195357
81Bart Kooi02892740356
82Hetty t Mannetje22583365356
83Vera van Kampen120234120356
84Mark Rijpkema1305050355
85Paul Deken22533765355
86Josien Schaper12912340354
87Bas Dekker02761365354
88Paul Wesseling12372095352
89Dax de Heus12343115352
90Pien Kraakman-WIT02872440351
91Guus de Jong12671965351
92John Braas13112315349
93Eke Zijlstra02993515349
94Laura de Boer02342490348
95Tanja Doodeman22592365347
96Patrick van Diepen218710150347
97Raoul Stap218319145347
98Mike Sinnige22712055346
99Chris Deken-WIT12642755346
100Antoinette Bot02822340345
101Irene van Engen0249590344
102Suze Huisman22390105344
103Dennis Noë42391095344
104Tom Schipper23061025341
105Gerard Kruiver12881340341
106Ed v/d Steen12331890341
107Dave Andrews12401485339
108Lukas de Vries22261895339
109Leo Fransen32099120338
110Bryan Paartman-WIT119721120338
111Joris de Boer221913105337
112Dennis Kuipers22551565335
113Mels van Ammers12361880334
114Mariëtte van Diepen31940140334
115Chantal Wijnker12821635333
116Arjan Sjoerds12751345333
117Danique Schaper12611755333
118Jan Leeuw02262285333
119Mateusz Rekas12371180328
120Berta Bakker11885135328
121Tijmen Kluit22491365327
122Albert Huisman218110135326
123Rens Sijm3235980324
124Janco Beerepoot119029105324
125Luuk Sinnige12891815322
126Dorus Laan02772915321
127Timo Beemster02671340320
128Chris Rood-WIT22921115318
129Stef Laan02562240318
130Ida van Diepen12532540318
131Anne Schipper22281575318
132Wil Patrouilje12080110318
133Huub Kraakman22692325317
134Theo Doodeman32391365317
135Dick Broers1284625315
136Luuk de Boer02352555315
137Erik van Diepen02361265313
138Erik v/d Steen12262265313
139Sanne Beemster32871015312
140Koen van Puffelen12341365312
141Bertie Schaper22671925311
142Mandy Wagemaker42251370308
143Anja Broers02631330306
144Monique Koorn1250055305
145Giel Neefjes0250055305
146Thijs Wijnker22391650305
147Vera Braas118911105305
148Gijs van Kampen12511340304
149Sven van Diepen12311855304
150Elma Sijm1227770304
151Lars van Diepen21962780303
152Jan de Lange21872095302
153Johan Mol12221365300
154Jordy Leeuw11952580300
155Dick Wijnker1239555299
156Coby Fransen22351350298
157Simon Korse21891395297
158Niels Reijn21891890297
159Linda Bakker2228065293
160Atie Pastoors3266025291
161Annie Degeling3252830290
162Michel Krüger02071370290
163Gerard Stam11812780288
164Thaam van Diepen22251250287
165Monique Degeling12262040286
166Wout Zwaan-WIT12301340283
167Casper Stam11932465282
168Indy Stap-WIT215918105282
169Jan van Kampen12491315277
170Edwin Reijn31791880277
171Paul Oud22231340276
172Trees Balder2183090273
173Kees Broers02102240272
174Lisanne Doodeman2202070272
175Aukje v/d Steen2205065270
176Rob Paartman21952550270
177Michiel Pijl3204065269
178Sipke de Vries11672280269
179Paul Koopman12291325267
180Hans Stap22241825267
181Joris de Vries22123025267
182Ton de Haan2226040266
183Ilona Kruiver21731380266
184Dieter Kors2215050265
185Rob Leeuw11671880265
186Mieke van Engen0233525263
187Sascha Breg22211325259
188Kevin Bruggink2210940259
189Nico Oud2248010258
190Anja v/d Oudenrijn12351310258
191Maud de Jong31751370258
192Pascalle Vreeker4232025257
193Piet Sijm0241130254
194Lex de Boer-WIT21912240253
195Ton Schaper11842740251
196Jeroen van Ammers12141815247
197Leo v/d Zwaard0152095247
198Peter Blokker31853225242
199John Blokker31621465241
200Erik Schouten1220180238
201Joost Kruiver12012710238
202Amber Stavenuiter-WIT21751350238
203Mirte Sijm-WIT22041815237
204Mariet Oud4201035236
205Melanie Deken-WIT31681350231
206Rob de Decker22021315230
207Emma Noë-WIT31982210230
208Marian Dekker1185040225
209Carina Kors21511360224
210Luna Stap31135105223
211Heleen Korver5150070220
212Clementine Brandsen11661240218
213Tara Kooi-WIT21391855212
214Jos Dekker21831315211
215Nordin Dekker1178330211
216Dick Oud2164240206
217Yvonne Blokker1146255203
218Marian van Diepen3123080203
219Ina Hollander31771310200
220Nozem Dekker31621325200
221Dirk Oud1121625152
222Henny Schaper3107425136
223Jan Braas312800128

Op kleinere schermen van bijvoorbeeld tablet of telefoon kan de tabel naar links en rechts geschoven worden.