Ranglijst TDWW

NummerNaamUitvallersOude PuntenNieuwe PuntenBonus PuntenTotaal Punten
1Gerard Stam232522245592
2Nathalie de Vries227728275580
3Bertie Schaper230615250571
4Joyce Wouters235215195562
5Wil Patrouilje130017245562
6Rob Leeuw232925185539
7Frieda Kors129013235538
8Pieter Koenis133127170528
9Cees de Boer324729250526
10Koos Sijm430815200523
11Dick Broers230414205523
12Jan Leeuw426829225522
13Sipke de Vries232113185519
14Niels Breg129242185519
15Paul Beerepoot125215250517
16Afra Groot135115145511
17Arnoud Rijpkema225429225508
18Kim Blokker12720235507
19Michiel Pijl22672235504
20Trees Balder128411205500
21Carina Kors32520235487
22Josien Schaper129615175486
23Atie Pastoors12760210486
24Dax de Heus025731195483
25Luna Stap229614170480
26Kees Broers329821160479
27Ivo de Heus225915200474
28Lisa Blokker128013180473
29Peter Ravenek325419200473
30Aukje v/d Steen328315170468
31Manon Wagemaker32630200463
32Anne Aker426315185463
33Mark Neefjes326325175463
34Jennifer de Vries227516170461
35Stef Laan027526160461
36Dieuwke Feenstra226115185461
37Lia Reijn124422195461
38Jeroen van Ammers12482210460
39John Blokker420222235459
40Lukas de Vries227513170458
41Ida van Diepen51820275457
42Rob Paartman22460210456
43Petra Oud323129195455
44Mels van Ammers32790170449
45Suzan van Diepen22380210448
46Kees Heilig23170130447
47Janco Beerepoot321515215445
48Femke Korver42570185442
49Nico Ravenstijn219723220440
50Boy Fischer424211185438
51Maurice Breg327615145436
52Patrick Zweet22047225436
53Evert Korse423614185435
54Gijs van Kampen32490185434
55Annie Degeling22390195434
56Petra Laan-Neefjes32330200433
57Lotte van Diepen22750155430
58Carla Slagter323821170429
59Rutger Zwaan22290200429
60Patrick van Diepen22580170428
61Tanja Doodeman422912185426
62Jan van Kampen322615185426
63Rob de Heus120010215425
64Linda Bakker422915180424
65Danique Schaper32362185423
66Marco Snip223912170421
67Marcel Reijn321110200421
68Monique Sijm22100210420
69Jan de Lange12073210420
70Edwin Reijn418727205419
71Piet van Diepen228221115418
72Bryan Paartman32050210415
73Heleen Korver220312200415
74Mike Sinnige126915130414
75Laura Andrews22140200414
76Dick Oud12630150413
77Gerald Koeman121315185413
78Robbert Oud216720225412
79Erik van Diepen32000210410
80Paul Oud32380170408
81Maarten v/d Oudenrijn12203185408
82Melissa Visser120522180407
83Bart de Vries52310175406
84Niels Reijn32060200406
85Piet Schaper12600145405
86Henny Schaper12423160405
87Mandy Wagemaker32340170404
88Anita Koorn12280175403
89Ed v/d Steen122423155402
90Eva van Diepen22170185402
91Dennis Kuipers32143185402
92Chris Rood32020200402
93Wietse van Diepen32972480401
94Jordy Leeuw21413255399
95Kelly Bot12280170398
96Maud de Jong31952200397
97Raoul Stap52110185396
98Casper Stam420010185395
99Mateusz Rekas42770115392
100Barry Koopman126111120392
101Djaella Hooiveld32115175391
102Jan de Boer42060185391
103Jelle Rijpkema317615200391
104Vera van Kampen219311185389
105Lisanne Doodeman415915215389
106Nick Andrews41540235389
107Ton Schaper32180170388
108Ton de Haan123530120385
109Pascalle Vreeker42082175385
110Willem van Kampen52050180385
111Ina Hollander41900195385
112Indy Stap31600225385
113Karin van Kampen22577120384
114Amber Stavenuiter22370145382
115Dick Wijnker51720210382
116Bart Kooi12047170381
117Bas Dekker41433235381
118Bart Leeflang421010160380
119Johan Mol41850195380
120Huub de Vries42201155376
121Marinella van Diepen321415145374
122Marco Doodeman413613225374
123Dick de Jong42270145372
124Anja v/d Oudenrijn42120160372
125Daniélle Deken421412145371
126Jos Dekker22110160371
127Chantal Wijnker417213185370
128Faye Verkooijen22240145369
129Eduard Beerepoot218126160367
130Tijmen Kluit22060160366
131Arie Oud119615155366
132Melanie Deken218115170366
133Patric de Vries22350130365
134Paul Koopman62200145365
135Theo Klaver32090155364
136Luuk Sinnige319215155362
137Vera Braas317329160362
138Marian van Diepen32400120360
139Ivo Breg220015145360
140Paul Deken416015185360
141Carlo Stap31720185357
142Mira van Kuppeveld222610120356
143Jelte de Vries31960160356
144Sanne Beemster22390115354
145Dirk Oud418113160354
146Koen van Puffelen21440210354
147Perry Bot22230130353
148Henk Rood219513145353
149Ton Dekker319215145352
150Anja Broers315611185352
151Harry Kors320115135351
152Dorus Laan41678175350
153Yvonne Blokker51300220350
154Monique Koorn42013145349
155Peter Blokker41658175348
156Hetty 't Mannetje319715135347
157Erik v/d Steen118715145347
158Saskia Jackson22160130346
159Thijs Wijnker221511120346
160Mieke van Engen12140130344
161Leo v/d Zwaard213523185343
162Tara Kooi314913180342
163Ronald de Vos121511115341
164Mirte Sijm418811140339
165Nozem Dekker41790160339
166Jos Fischer31680170338
167Tom Schipper32220115337
168Ruud van Kampen31920145337
169Chris Deken31900145335
170Cees Duijn41082225335
171Marriëtte van Diepen31890145334
172Berta Bakker114715170332
173Irene van Engen41411190332
174Nico Schaper32010130331
175Pieter Koopman51060225331
176Edwin Korver2231990330
177Mariet Oud419515120330
178Giel Neefjes317520135330
179Bart Schaper415614160330
180Michel Krüger12230105328
181Pien Kraakman219720110327
182Hans Hermans61420185327
183Marian Dekker31790145324
184Elma Sijm212118185324
185Jan Braas12144105323
186Ton v/d Boogaard020018105323
187Peter Kraakman2263455322
188Pieter v/d Gulik520215105322
189Trudy Schaper213715170322
190Dennis Oostrom31400180320
191Michel Rood313227160319
192Gerard Kruiver315913145317
193Erik Schouten31120200312
194Janneke Out21910120311
195Lars van Diepen319115105311
196Rens Sijm51824120306
197Marieke v/d Kroon31679130306
198Weijert Beemster31981590303
199Stijn Wijnker71240170294
200Paul Wesseling4810210291
201Roel Braas317012105287
202Joost Kruiver4213865286
203Hans Stap31629115286
204Peter Neefjes512912145286
205Pierre Koopman215410120284
206Ingrid de Jong21480135283
207Guus de Jong31520130282
208Koos Schipper213714130281
209Luuk de Boer22211840279
210Reijer de Ruiter21721195278
211Kelly Schipper12161840274
212Mark Rijpkema1258150273
213Jeroen van Diepen21289135272
214Piet Sijm31120160272
215Harm Oud31410130271
216Sven van Diepen51250145270
217Anouk Groot21591595269
218Kevin Bruggink211211145268
219Marijn Bennis5980160258
220Michael Rijpkema2247100257
221Monique Degeling31901750257
222Jan Hooiveld31020155257
223Koen Hand41992915243
224Dieter Kors51260115241
225Nico Oud7136895239
226Antoinette Bot41120120232
227Wout Zwaan5870145232
228Albert Huisman3211110222
229Lex de Boer31442750221
230Huub Kraakman3126095221
231Aad van Diepen5770135212
232Laura de Boer21742310207
233Chris Kors1151650207
234Timo Beemster5784110192
235Jeanine Vriend2154925188
236Suze Huisman41231450187
237Arjan Sjoerds6107080187
238Tineke Salomons597090187
239Nordin Dekker21381325176
240Dirk van Kampen Pzn597515117

Op kleinere schermen van bijvoorbeeld tablet of telefoon kan de tabel naar links en rechts geschoven worden.